Пошив Сумок та Рюкзаків

У нашій команді є професійні дизайнери та майстри крою. Різноманітні матеріали і комплектуючі для рюкзаків і сумок різних стилів і різної складності пошиття є в наявності. Ми можемо використовувати всі наші ресурси для створення нових моделей або виробництва наданих Вами моделей продукції.

Створіть свій бренд

Якщо Ви задумалися над створенням свого бренду і своєї лінійки продукції, то ми зможемо допомогти в цьому на всіх етапах створення і виробництва лінійки продукції. Створення сумок і рюкзаків під своїм брендом набагато простіше ніж Ви думаєте. Звертайтеся до нас і ми постараємося Вам в цьому допомогти.

Продавайте вигідніше

У Вас є модель рюкзака, яка добре продається, але її виробництво або закупівля обходяться дорого? Звертайтеся до нас і ми запропонуємо Вам більш вигідну ціну. Далеко не завжди товар коштує стільки, скільки за нього хочуть Ваші постачальники. Ми допоможемо виправити цю несправедливість.

Сумки з Вашим логотипом - пошив сумок на замовлення

Мы зможемо допомогти, якщо у Вас є необхідність:

  • створення лінійки продукції для маркетингової акції з логотипом компанії;
  • створення подарункової продукції під рекламну акцію;
  • виробництва недорогих брендованих рюкзаків і сумок для співробітників;
  • ипуску партії продукції з логотипом Вашої групи або клубу;
  • створення сумок і рюкзаків для будь-яких цілей :)

Вартість Вас точно порадує, а швидкість і періодичність виробництва можна обговорювати. Ціна безпосередньо залежить від якості матеріалів, які Ви оберете і обсягу партії. В процесі обговорення, ми допоможемо вибрати оптимальне співвідношення якості і ціни.

З нами вигідно і комфортно працювати!

Телефонуйте: (044) 333-90-33, (098) 804-08-08, (050) 804-08-08.

Пишіть: tbags.ua@gmail.com