Оплата та Доставка

Всі замовлення для транспортування надійно запаковуються та страхуються на повну вартість.  При отриманні перевіряйте наявність і цілісність замовлених товарів. Оцініть зовнішній вигляд, відповідність з описом, відсутність виробничого браку. У випадку пошкодження товару або неповної комплектації замовлення - необхідно відмовитися від отримання, а також скласти акт (при отриманні на Новій пошті). Також просимо повідомити нас про дану ситуацію.

Бронювання товару

Товар бронюється під Ваше замовлення на п`ять днів. Після закінчення цього терміну бронь знімається, а замовлення вважається анульованим. 

Способи оплати

  • Оплата при отриманні на відділенні Нової пошти.
    Оплата при отриманні є додатковою послугою і оплачується покупцем. 
  • Безготівковий розрахунок
    Номер карти Приват Банку відправляємо смс-повідомленням після узгодження в телефонному режимі. Замовлення можна оплатити через Приват24 або в терміналі самообслуговування. Велике прохання повідомити про оплату за контактними телефонами, назвавши оператору номер замовлення та суму оплати.

Способи доставки

  • Нова пошта
    Вартість пересилки товару Новою поштою складає від 40 грн (по Києву та Київській області) і від 45 грн по Україні. Відправка здійснюється двічі на тиждень: понеділок та середа. Пересилка за рахунок покупця.